Театр креслосы М3-Г

- Тапсырыс бойынша
- Тек көтерме
Жіберу 22 сәуір 2026бастап 38 000 ₸
Минималды тапсырыс — 20 д.
- +375 (29) 700-72-09Екатерина (WhatsApp,Viber,Telegram)
- +375 (29) 700-72-05Геннадий (WhatsApp,Viber, Telegram)
МЕМЛЕКЕТТІК САТЫП АЛУЛАРҒА ҚАТЫСУ ҮШІН ЕҢ ЖАҚСЫ БАҒА
Креслолардың конструкциясы талаптар мен стандарттарға жауап береді, осы сыныптағы жиһаздың нормативтік көрсеткіштеріне сәйкес келетін пайдалану жүктемелеріне шыдайды. Креслолар ыңғайлы түрде жасалған, олардың параметрлері барынша жайлылықты қамтамасыз ету және аудиторияның ұзақ уақыт болуын қамтамасыз ету үшін оңтайлы түрде таңдалған. Креслолардың беріктігін, сенімділігін және сапасын қамтамасыз ету үшін:
- барлық металл бөлшектер мен тораптар тұтас тартылған немесе тұтас штампталған, бұл металдың қасиеттерінің сақталуын және/немесе құрылымының беріктенуін қамтамасыз етеді;
- барлық металл конструкцияларын жабу, соның ішіндеет тоттануға қарсы алдын ала өңдеуді, барлық металл бөлшектердің ауыспалы температуралардың әсеріне төзімділігі жоғары, соққыға төзімділігі жоғары қорғаныш және сәндік жабыны бар;
- креслолар өндірісінде қолданыладыбіледі қамтамасыз ететін сүрек массивіжәнеберіктік пен беріктіктің берілген параметрлері.
- қаптау материалы ретінде пайдаланылады мамандандырылған жиһаз матасы (қоғамдық жиһаз үшін), жоғары түске төзімділігі (4-5 балл) және тозуға төзімділігі — кем емес 100 000 цикл, даққа қарсы қасиеттері бар, құрғақ тазалауға мүмкіндік береді, тозуға төзімді, берік. МЕМСТ Р 53294-2009 бойынша тез тұтанғыштарға жатпайтын маталар, МЕМСТ 30402-96 бойынша В2 тұтанғыштық тобы, МЕМСТ 12.1.044-89 бойынша Д2 түтін шығару қабілеті тобы, МЕМСТ 12.1.044-89 бойынша Т2 жану өнімдерінің уыттылық тобы.
- барлық ашық сәндік элементтер жоғары сапалы ағаштан жасалған.
Ағаш материалдарын лак-бояу жабыны полиуретанды негізде кәсіби көп компонентті жүйелерді, сыртқы әсерлерге төзімділіктің жоғары дәрежесін пайдалануды көздейді.
Отырғыштың қаңқасы
Отырғыш - қаңқалы конструкциялы, қатты ағаштан және фанерадан жасалған ағаш блоктардан жасалған шпилькаларда орындықтарды автоматты түрде көтеруге арналған қарсы салмақ бар. Орындықтың бүйір шеттерінде айналу осьтері бар кронштейндер орнатылған (орындықты жұмыс істемейтін күйге еркін, дыбыссыз еңкейту үшін). Жұмсақ элемент мыналардан қалыптасады созылғыш құйылған полиуретанды көбік (көбік емес) ең жіңішке бөлігінің қалыңдығы кемінде 50 мм және тығыздығы кемінде 35 кг/м3, жиырылмайды және ұзақ деформациядан кейін бастапқы пішінін алады. Орындық жиһаз матамен қапталған және бар тік бұрышты пішінді, алдыңғы бұрыштары дөңгеленген. Орындықты орындықтың жүк көтергіш қаңқасына бекіту төлкелерге, 12 мм оське кірістіру арқылы жүзеге асырылады.
Орындықтың арқалығы.
Арқасы жиектелгеной конструкциясы, шпилькамен біріктірілген қатты ағаштан жасалған блоктардан жасалған және бүйірлерін орнату үшін екі жағында екі тесігі бар. Жұмсақ элемент мыналардан қалыптасады созылғыш құйылған полиуретанды көбік (көбік емес) ең жіңішке бөлігінің қалыңдығы кемінде 50 мм және тығыздығы кемінде 35 кг/м3, омыртқаның табиғи пішінін қолдайтын анатомиялық қисықтары бар, бұл арқаға ыңғайсыздықсыз ұзақ тұруға мүмкіндік береді. Белдік шығыршық 180 мм-ден кем емес және 205 мм-ден аспайтын биіктікте орналасқан, иық сүйегі аймақтарында тірек, сондай-ақ бүйірлік арқа тірегі кем дегенде радиустық шегініспен қамтамасыз етіледі. R=450 мм және одан артық емес R=500 мм. Арқаның алдыңғы жағы мен ұштары жиһаз матамен қапталып, сәндік тігістермен және салмақтармен безендірілген (тапсырыс берушімен қосымша келісім бойынша). Орындықтың арқалығы орындықтың бүйірлеріне 2 бұрышпен бекітіледі2 градус, бұл орындықта отырғанда ыңғайлылық береді. Арқаның артқы жағы матамен қапталған.
Орындықтың бүйір қабырғасы төменгі бөліктегі тіректерді бекітуге арналған болттары бар шпилькалы қосылысы бар ағаш блоктардан. Артқы жағында арқалықты бекітуге арналған болттар, бүйірлерінде орындықтың айналу осьтеріне арналған төлкелер бар. Бүйір қабырғасы жиһаз матамен қапталған, үстіңгі бөлігінде матаны қажалудан және ластанудан қорғайтын сегменттік пішінді сәндік төсем бекітілген. Жапсырма жоғары сапалы қатты ағаштан жасалған.
Тіреу профильден жасалған болат, дәнекерленген конструкциялы креслолар 40*40*1,5 мм. Үстіңгі сөре бүйір қабырғасына бұрандалармен бекітіледі. Табан өндірілгенал болат профильден кем емес 20х40х1,5 мм, аса төзімді бояумен боялған, соққыға төзімді коррозияға қарсы жабын, оның түсі қосымша келісілуі мүмкін.
Креслолар залдың орналасуына байланысты секцияларда жиналады. Креслолар болттар, шпилькалар және М10 гайкаларының көмегімен бір қатарға жиналады. Креслолар секциялармен бекітіледі және еденге бекітілмейді (тасымалданатын). Кресло әрбір тіректің еденіне 8*80 мм 2 дюбельмен бекітіле отырып, сондай-ақ бекітілмей орындалады.
Ағаш және мата беттерінің түстік шешімдерін (матаны таңдау) тапсырыс беруші шартты жасасу кезінде қосымша айқындайды.
Жеткізілген креслоларға пайдалануға берілген сәттен бастап 12 ай кепілдік беріледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ЭТГ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Түрі | Секциялық кресло |
| Жиһаз түрі | Көп орындық бөлім |
| Орындық түрі | Қайырмалы |
| Арқалықтың түрі | Бекітілген |
| Ерекшеліктері | Орындарды нөмірлеу, Қатарларды нөмірлеу, Еденге бекіту |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 540 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Арқалығын есептегендегі биіктік | 920 мм |
| Қону бөлігінің биіктігі | 450 мм |
| Жасалу материалы | |
| Жақтау мен тіректердің материалы | Металл, Ағаш |
| Жұмсақ орындық толтырғыш | полиуретанды көбік (ППУ) қалыпталған |
| Жұмсақ арқалық толтырғыш | полиуретанды көбік (ППУ) қалыпталған |
| Шынтақшаның материалы | Ағаш |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптау материалы | жасанды былғары, мата |
- Бағасы: бастап38 000 ₸
- Минималды тапсырыс: 20 д.









