"Аполлон" бар креслосы 305-01-2М

- Тапсырыс бойынша
- Тек көтерме
Жіберу 02 мамыр 202656 500 ₸
Минималды тапсырыс — 10 д.
+375 (29) 700-99-65
Дмитрий (WhatsApp,Viber,Telegram )
- +375 (29) 700-72-09Екатерина (WhatsApp,Viber,Telegram)
- +375 (29) 700-72-05Геннадий (WhatsApp,Viber, Telegram)
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Аполлон" бар креслосы тұтас қайыңнан жасалады. Еденнен орындыққа дейінгі биіктік 600-ден 750 мм-ге дейін болуы мүмкін. (Тапсырыс берушінің талабы бойынша).
Тапсырыс берушінің қалауы бойынша креслоларды тондау және қаптау. Үйдің интерьерінде де, кафелерде, барлар мен мейрамханаларда, басқа да қоғамдық орындарда қолданылады.
Қазақстанның барлық аймақтарына жеткізу.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ЭТГ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Жақтау материалы | табиғи ағаш |
| Жұмсақ жиһаздың түрі | кресло |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | тапсырыс берушінің таңдауы бойынша |
| Қаптау материалы | Тапсырыс берушінің таңдауы бойынша |
| Орынның нысаны | сопақша |
| Ерекшеліктері | Шынтақшалардың болуы |
| Орындықтың ені | 520 мм |
| Орындықтың тереңдігі | 440 мм |
| Негізгі | |
| Жиһаз түрі | орындық |
| Габариттік өлшемдер | |
| Орындықтың орындық биіктігі | 750 мм |
| Арқаны ескере отырып, орындықтың биіктігі | 1200 мм |
| Салмақ | 5 кг |
- Бағасы: 56 500 ₸
- Минималды тапсырыс: 10 д.



