"Аполлон Люкс" жұмсақ орындығы бар биік ағаш бар креслосы (КМФ 306-01-2)

- Тапсырыс бойынша
- Тек көтерме
Жіберу 22 сәуір 202648 000 ₸
Минималды тапсырыс — 10 д.
- +375 (29) 700-72-09Екатерина (WhatsApp,Viber,Telegram)
- +375 (29) 700-72-05Геннадий (WhatsApp,Viber, Telegram)
"Аполлон Люкс" бар креслосы тұтас қайыңнан жасалған.
Өндірісте тек табиғи майыстырылған ағаш, жоғары сапалы лактар мен бояулар қолданылады.
Арқаның дизайны: веналық (желдеткіш), ирландтық (крест).
Отыру нұсқалары: қатты, жұмсақ, жастық. Түрлі-түсті материалдар мен маталардың кең таңдауы.
Орындықтың еденнен биіктігі - тапсырыс бойынша, максимум - 750... 780 (егер жұмсақ орындық болса) мм.
Аяқтарда еден жабындарының зақымдалуын болдырмайтын ілгектер бар.
Арқасы омыртқаның анатомиялық ерекшеліктерін ескере отырып жасалған, бұл ұзақ уақыт отырғанда ыңғайсыздықтың пайда болуына жол бермейді.
Бөлшектер берік және жеңіл болттармен біріктіріліп, неміс ағаш желімімен жабыстырылады, бұл тұтастық пен ұзақ жылдар бойы сақталуын қамтамасыз етеді.
Кресло асүйдің, балабақшаның, тіпті кеңсенің дизайнерлік идеяларын жүзеге асыруға өте ыңғайлы, жеңіл және ыңғайлы.
"Веналық орындық" - бұл сіздің интерьеріңіздегі стиль мен сапа дәстүрі. "Веналық орындық" сіздің үйіңізде жайлылық пен жылулық сыйлайды.
Тапсырыс бойынша біз сіздің гүлдеріңізге сәйкес дайындаймыз. Дайындау мерзімі 7 күннен 20 күнге дейін. Қазақстанның барлық аймақтарына жеткізу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ЭТГ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Кепілдік мерзімі | 18 ай |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ені | 525.0 |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Ерекшеліктері | Шынтақшалардың болуы, Басқыштың жиынтығы |
| Биіктігі | 650 мм |
| Мақсаты | Ересектер үшін |
| Материал | Ағаш |
| Габариттік өлшемдер | |
| Арқаның биіктігі | 330 мм |
| Ені | 530 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Биіктігі | 330 мм |
| Орындықтың орындық биіктігі | 750 мм |
| Арқаны ескере отырып, орындықтың биіктігі | 780 мм |
| Салмақ | 5.4 кг |
| Максималды рұқсат етілген жүктеме | 120 кг |
- Бағасы: 48 000 ₸
- Минималды тапсырыс: 10 д.
- Қаптау тәсілі: Созылған пленка








