"Роза" былғарыдан жасалған жұмсақ орындығы бар классикалық ағаштан жасалған кресло (КМФ 120-02) бояғыш 325

- Тапсырыс бойынша
- Тек көтерме
Жіберу 22 сәуір 202643 000 ₸
Минималды тапсырыс — 20 д.
- +375 (29) 700-72-09Екатерина (WhatsApp,Viber,Telegram)
- +375 (29) 700-72-05Геннадий (WhatsApp,Viber, Telegram)
Вена креслосы тұтас қайыңнан жасалған. Өндірісте табиғи майыстырылған желімделген ағаш және жоғары сапалы тоналды кремдер, лактар мен бояулар қолданылады.
Арқаның дизайны: классикалық Вена (желдеткіш), ирланд (крест), жұмсақ
Отыру нұсқалары: қатты, жұмсақ, жастық. Түрлі-түсті материалдар мен маталардың кең таңдауы.
Аяқтарда еден жабындарының зақымдалуын болдырмайтын ілгектер бар.
Арқасы омыртқаның анатомиялық ерекшеліктерін ескере отырып жасалған, бұл ұзақ уақыт отырғанда ыңғайсыздықтың пайда болуына жол бермейді.
Бөлшектер берік және жеңіл бұрандалармен және өздігінен бұрап тұратын бұрандалармен біріктірілген, ағаштан жасалған бұйымдар неміс ағаш желімімен желімделген, бұл көптеген жылдар бойы тұтастық пен беріктікке кепілдік береді.
"Веналық орындық" - бұл сіздің интерьеріңіздегі стиль мен сапа дәстүрі. "Веналық орындық" сіздің үйіңізде жайлылық пен жылулық сыйлайды.
Тапсырыс бойынша біз сіздің гүлдеріңізге сәйкес дайындаймыз. Дайындау мерзімі 7 күннен 20 күнге дейін. Қазақстанның барлық аймақтарына жеткізу.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Өндіруші | ЭТГ |
| Негізгі | |
| Ерекшеліктері | Шынтақшалардың болуы |
| Габариттік өлшемдер | |
| Салмақ | 3 кг |
| Орындықтың орындық биіктігі | 430 мм |
| Арқаны ескере отырып, орындықтың биіктігі | 735 мм |
| Диаметрі | 525 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптау материалы | Тапсырыс берушінің таңдауы бойынша |
| Орындықтың ені | 525 мм |
| Орынның нысаны | сопақша |
| Қаңқа материалы | табиғи ағаш |
| Орындықтың тереңдігі | 420 мм |
- Бағасы: 43 000 ₸
- Минималды тапсырыс: 20 д.
- Қаптау тәсілі: Созылған пленка


