Отыруға арналған жұмсақ жастық

- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
бастап 7 150 ₸
Көтерме бағаны көрсету- +375 (29) 700-72-09Екатерина (WhatsApp,Viber,Telegram)
- +375 (29) 700-72-05Геннадий (WhatsApp,Viber, Telegram)
Орындыққа немесе креслоға арналған жастық - кез келген интерьерге сәйкес келетін әмбебап бөлшек. Ас үй қарапайым немесе ашық түстермен, пәтерде немесе саяжайда - кез келген бөлме орташа түрлі-түсті және орташа бейтарап жастықпен австриялық сүйкімділік пен әсемдікке ие болады. Материалдың табиғи түсімен үйлесетін талғампаз өрнек бұл жастықты кез келген орындықты көркейте алатын өте ыңғайлы және талғампаз аксессуарға айналдырады. Ыңғайлы байлаулар жастықты орындыққа немесе орындыққа бекітеді және оның сырғып кетуіне жол бермейді, тіпті үстінде қозғалатын бала отырса да.
Тағы бір маңызды артықшылығы жастықтың табиғилығы болып табылады - ол жоғары сапалы матадан жасалған.
Жастықтардың кең ауқымды түс гаммасы бар, сонымен қатар тапсырыс берушінің ерекше қалауы бойынша жасалуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| шынтақшаның болуы | Жоқ |
| Сақтау және тасымалдау үшін жиналмалы құрылым | Жоқ |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Отырғыштың түрі | Жұмсақ |
| Жасалу материалы | |
| Орындық жақтауы | табиғи ағаш |
| Орындық жақтауы | табиғи ағаш |
| Арқалық | табиғи ағаш |
| Отырғыш | ҰДФ боялған |
| Шынтақша | табиғи ағаш |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Биіктігі | 30 мм |
- Бағасы: бастап7 150 ₸
- Қаптау тәсілі: Созылған пленка





