"Арамис-2 СП" жатын орыны бар ас үйге арналған бұрыштық диван

- Бар
бастап 155 000 ₸
- +375 (29) 700-72-09Екатерина (WhatsApp,Viber,Telegram)
- +375 (29) 700-72-05Геннадий (WhatsApp,Viber, Telegram)
Стандартты өлшем: 1950 ×1250 ×h960.
Жатын орыны бар бұрыштық диван: 910 × 1870 мм.
Сақтауға арналған тауашалар қарастырылған.
Тапсырыс бойынша біз сіздің өлшемдеріңізге сәйкес дайындаймыз, өндіріс мерзімі 7-ден 14 күнге дейін. Қаптау материалдарының кең таңдауы: былғарыға, эко былғарыға, текстильге.
Бізде сіз әрқашан сақтауға арналған берік тауашалары бар бұрыштық диванды, ұйықтайтын орны бар ас үй диванын, бүкіл отбасы үшін жұмсақ орындықты таңдай аласыз!
Зауыттық сапа! Қазақстанның барлық аймақтарына жеткізу.
Ас үй бұрышының құны стандартты қаптамада көрсетілген және жеткізу құны мен құрастыру құнын қамтымайды*. Құны тек ас үй бұрышы үшін көрсетілген ― (үстел мен османдықтарсыз, банкеттерсіз)
* Тауар өз бетінше құрастыруды білдіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Бұрыштың жағы | оң жақ, сол жақ |
| Жиналмалы ұйықтайтын орын | Иә |
| Тартпалардың болуы | Жоқ |
| Сақтау қорабының болуы | Иә |
| Жиһаз түрі | диван |
| Кепілдік мерзімі | 18 ай |
| Асүй бұрышының құрамы | |
| Бұрыштық диван | 1 д. (дана) |
| Жасалу материалы | |
| Қаптау материалы | винил былғары |
| Бұрыштықтың габаритті өлшемдері | |
| Бұрыштың ұзындығы | 1950 мм |
| Бұрыштың тереңдігі | 1250 мм |
| Арқалығын есептегендегі бұрыштың биіктігі | 1000 мм |
| Бұрыштық орындықтың биіктігі | 470 мм |
| Бұрыштықтың жиынтығы | |
| Сақтау қорабы | 1 д. (дана) |
- Бағасы: бастап155 000 ₸







