"Аполлон" бар креслосы

- Тапсырыс бойынша
- Тек көтерме
Жіберу 22 сәуір 202645 800 ₸
Минималды тапсырыс — 10 д.
+375 (29) 700-99-65
Дмитрий (WhatsApp,Viber,Telegram )
- +375 (29) 700-72-09Екатерина (WhatsApp,Viber,Telegram)
- +375 (29) 700-72-05Геннадий (WhatsApp,Viber, Telegram)
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Аполлон" креслосы табиғи ағаштан жасалған. Иілген желімделген элементтер және массивтен алынған элементтер. Өндірісте ағашты майыстырудың дәстүрлі технологиясы қолданылады.
Орындықтар өндірісінде қайың ағашы қолданылады.
"Аполлон" креслосының биіктігі 550-750 мм болуы мүмкін. Тонирование тапсырыс берушінің талабы бойынша жасалуы мүмкін.
"Веналық орындық" ― бұл сіздің интерьеріңіздегі стиль мен сапа дәстүрі. "Веналық орындық" бөлмеде жайлылық пен жылулық сыйлайды. Қатты да, жұмсақ та болуы мүмкін.
Қазақстанның барлық аймақтарына жеткізу.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Өндіруші | ЭТГ |
| Негізгі | |
| Кепілдік мерзімі | 18 ай |
| Түрі | Бар табуреткасы |
| Габариттік өлшемдер | |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Биіктігі | 700 мм |
| Арқаны ескере отырып, орындықтың биіктігі | 960 мм |
| Диаметрі | 420 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ені | 525 |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Ерекшеліктері | Шынтақшалардың болуы, Орындықтың биіктігін реттеу мүмкіндігі |
| Биіктігі | 700 мм |
| Мақсаты | Ересектер үшін |
| Материал | Ағаш |
- Бағасы: 45 800 ₸
- Минималды тапсырыс: 10 д.
- Жеткізу мүмкіндіктері: 10 д./апта
- Қаптау тәсілі: Созылған пленка







