Жұмсақ орындығы бар биік бар табуреткасы ақ

- Тапсырыс бойынша
- Көтерме және бөлшек сауда
Жіберу 27 сәуір 202676 500 ₸
Көтерме бағаны көрсету+375 (29) 700-99-65
Дмитрий (WhatsApp,Viber,Telegram )
- +375 (29) 700-72-09Екатерина (WhatsApp,Viber,Telegram)
- +375 (29) 700-72-05Геннадий (WhatsApp,Viber, Telegram)
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бар орындық, ағаш. Биіктігі 60-тан 75 см-ге дейін. Қаптамасы ― эко былғары, жоғары сапалы мата. Тапсырыс берушінің таңдауы бойынша бояу. Қазақстанның барлық аймақтарына жеткізу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ЭТГ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Кепілдік мерзімі | 18 ай |
| Түрі | Бар орындығы |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Арқалығын есептегендегі орындықтың биіктігі | 650 мм |
| Диаметрі | 50 мм |
| Табурет тереңдігі | 40 мм |
| Табуретка биіктігі | 960 мм |
| Жасалу материалы | |
| Арқалық | табиғи ағаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шынтақшалардың болуы | шынтақшалары бар |
| Материал | Ағаш |
| Ерекшеліктері | Шынтақшалардың болуы, Басқыштың жиынтығы |
| Биіктігі | 960 мм |
| Тереңдігі | 40 мм |
| Ені | 525 |
- Бағасы: 76 500 ₸
- Қаптау тәсілі: Созылған пленка
