Жұмсақ орындығы бар биік бар табуреткасы қара

- Тапсырыс бойынша
- Тек көтерме
Жіберу 27 сәуір 202660 209 ₸
Минималды тапсырыс — 15 д.
+375 (29) 700-99-65
Дмитрий (WhatsApp,Viber,Telegram )
- +375 (29) 700-72-09Екатерина (WhatsApp,Viber,Telegram)
- +375 (29) 700-72-05Геннадий (WhatsApp,Viber, Telegram)
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бар орындық, ағаш. Биіктігі 55-тен 75 см-ге дейін. Қаптамасы ― эко-былғары, былғарыға, матаға. Тапсырыс берушінің таңдауы бойынша түс гаммасы. Қазақстанның барлық аймақтарына жеткізу.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Өндіруші | KMF |
| Негізгі | |
| Кепілдік мерзімі | 18 ай |
| Түрі | Бар табуреткасы |
| Габариттік өлшемдер | |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Биіктігі | 65 мм |
| Арқаны ескере отырып, орындықтың биіктігі | 960 мм |
| Диаметрі | 525 мм |
| Дайындау материалы | |
| Арқалық | табиғи ағаш |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | Тапсырыс берушінің таңдауы бойынша |
| Ені | 525.0 |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Шынтақшалардың болуы | шынтақшалары бар |
| Ерекшеліктері | Шынтақшалардың болуы, Орындықтың биіктігін реттеу мүмкіндігі |
| Биіктігі | 65 мм |
| Материал | Ағаш |
- Бағасы: 60 209 ₸
- Минималды тапсырыс: 15 д.
- Жеткізу мүмкіндіктері: 20 д./апта
- Қаптау тәсілі: Созылған пленка

