Ирландия креслосы-Аполлон Люкс (КМФ 305-01-2)

- Тапсырыс бойынша
- Тек көтерме
Жіберу 22 сәуір 202648 800 ₸
Минималды тапсырыс — 10 д.
- +375 (29) 700-72-09Екатерина (WhatsApp,Viber,Telegram)
- +375 (29) 700-72-05Геннадий (WhatsApp,Viber, Telegram)
Вена креслосы тұтас қайыңнан жасалған. Өндірісте тек табиғи майыстырылған ағаш, жоғары сапалы лактар мен бояулар қолданылады.
Арқаның дизайны: веналық (желдеткіш), ирландтық (крест).
Отыру нұсқалары: қатты, жұмсақ, жастық. Түрлі-түсті материалдар мен маталардың кең таңдауы.
Аяқтарда еден жабындарының зақымдалуын болдырмайтын ілгектер бар.
Арқасы омыртқаның анатомиялық ерекшеліктерін ескере отырып жасалған, бұл ұзақ уақыт отырғанда ыңғайсыздықтың пайда болуына жол бермейді.
Бөлшектер берік және жеңіл алюминий-хром-молибден болттарымен біріктірілген және неміс ағаш желімімен желімделген, бұл көптеген жылдар бойы тұтастыққа кепілдік береді.
"Веналық орындық" - бұл сіздің интерьеріңіздегі стиль мен сапа дәстүрі. "Веналық орындық" сіздің үйіңізде жайлылық пен жылулық сыйлайды.
Тапсырыс берушінің қалауы бойынша жұмсақ жастық жасауға болады. Тапсырыс берушінің таңдауы бойынша мата.
Тапсырыс бойынша біз сіздің гүлдеріңізге сәйкес дайындаймыз. Дайындау мерзімі 7 күннен 14 күнге дейін. Қазақстанның барлық аймақтарына жеткізу.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ЭТГ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Жұмсақ жиһаздың түрі | кресло |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 520 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Биіктігі | 65 мм |
| Негізгі | |
| Кепілдік мерзімі | 18 ай |
| Түрі | Бар табуреткасы |
| Габариттік өлшемдер | |
| Арқаны ескере отырып, орындықтың биіктігі | 960 мм |
| Дайындау материалы | |
| Арқалық | табиғи ағаш |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ені | 525 |
| Шынтақшалардың болуы | шынтақшалары бар |
| Ерекшеліктері | Шынтақшалардың болуы |
| Материал | Ағаш |
- Бағасы: 48 800 ₸
- Минималды тапсырыс: 10 д.
- Қаптау тәсілі: Созылған пленка




