Бар креслосы КМФ 305-2 "Аполлон Люкс", түсі мен биіктігі тапсырыс берушінің таңдауы бойынша

- Тапсырыс бойынша
- Тек көтерме
Жіберу 22 сәуір 202646 000 ₸
Минималды тапсырыс — 20 д.
+375 (29) 700-99-65
Дмитрий (WhatsApp,Viber,Telegram )
- +375 (29) 700-72-09Екатерина (WhatsApp,Viber,Telegram)
- +375 (29) 700-72-05Геннадий (WhatsApp,Viber, Telegram)
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Орындықтар мен креслоларды бояу тапсырыс берушінің талабы бойынша жасалуы мүмкін. Біздің дүкенде үлгілердің үлкен таңдауы бар, сонымен қатар кез келген интерьерге бояуды таңдауға болады.
Кресло табиғи ағаштан жасалған. Иілген желімделген элементтер және массивтен алынған элементтер. Өндірісте ХІХ ғасырда қолданылғандай ағашты майыстырудың дәстүрлі технологиясы қолданылады.
Орындықтар өндірісінде қайың мен қарағайдан жасалған ағаш қолданылады.
"Веналық орындық" ― бұл сіздің интерьеріңіздегі стиль мен сапа дәстүрі. "Веналық орындық" бөлмеде жайлылық пен жылулық сыйлайды.
Қазақстанның барлық аймақтарына жеткізу.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Өндіруші | ЭТГ |
| Негізгі | |
| Кепілдік мерзімі | 18 ай |
| Қаңқа материалы | табиғи ағаш |
| Түрі | Бар табуреткасы |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ені | 525.0 |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Шынтақшалардың болуы | шынтақшалары бар |
| Ерекшеліктері | Шынтақшалардың болуы, Орындықтың биіктігін реттеу мүмкіндігі |
| Биіктігі | 750 мм |
| Материал | Ағаш |
| Габариттік өлшемдер | |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Биіктігі | 750 мм |
| Арқаны ескере отырып, орындықтың биіктігі | 960 мм |
| Диаметрі | 420 мм |
| Дайындау материалы | |
| Арқалық | табиғи ағаш |
| Негізгі қаптау материалы | қаптамасы жоқ |
- Бағасы: 46 000 ₸
- Минималды тапсырыс: 20 д.
- Қаптау тәсілі: Созылған пленка





