"Аполлон" бар табуреткасы биік, жұмсақ отыратын ақ түсті

- Тапсырыс бойынша
- Тек көтерме
Жіберу 02 мамыр 202676 500 ₸
Минималды тапсырыс — 20 д.
+375 (29) 700-99-65
Дмитрий (WhatsApp,Viber,Telegram )
- +375 (29) 700-72-09Екатерина (WhatsApp,Viber,Telegram)
- +375 (29) 700-72-05Геннадий (WhatsApp,Viber, Telegram)
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бар орындық, ағаш. Биіктігі 55-тен 75 см-ге дейін. Қаптамасы ― эко былғары, жоғары сапалы мата.
Қазақстанның барлық аймақтарына жеткізу.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ЭТГ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Жақтау материалы | табиғи ағаш |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Биіктігі | 1100 мм |
| Негізгі | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жай-күй | Жаңа |
| Қаптаманың түсі | Түрлі түстер |
| Негіз түрі | Аяқтар |
| Жиһаз түрі | бар креслосы |
| Қамту | Бейц |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ені | 525.0 |
| Шынтақшалардың болуы | шынтақшалары бар |
| Ерекшеліктері | Шынтақшалардың болуы, Басқыштың жиынтығы |
| Түрі | Бар табуреткасы |
| Материал | Ағаш |
| Габариттік өлшемдер | |
| Арқаның биіктігі | 330 мм |
| Ені | 520 мм |
| Орындықтың орындық биіктігі | 700 мм |
| Арқаны ескере отырып, орындықтың биіктігі | 1000 мм |
| Салмақ | 6 кг |
| Максималды рұқсат етілген жүктеме | 120 кг |
| Дайындау материалы | |
| Орындық | табиғи ағаш |
| Арқалық | табиғи ағаш |
| Негізгі қаптау материалы | жасанды былғары (жасанды былғары) |
- Бағасы: 76 500 ₸
- Минималды тапсырыс: 20 д.
- Қаптау тәсілі: Созылған пленка
