"Аполлон Люкс" креслосы арт. 305-01-2

- Тапсырыс бойынша
- Тек көтерме
Жіберу 22 сәуір 202652 830 ₸
Минималды тапсырыс — 10 д.
- +375 (29) 700-72-09Екатерина (WhatsApp,Viber,Telegram)
- +375 (29) 700-72-05Геннадий (WhatsApp,Viber, Telegram)
Арқаның дизайны: веналық (желдеткіш), ирландтық (крест).
Отыру нұсқалары: қатты, жұмсақ, жастық. Түрлі-түсті материалдар мен маталардың кең таңдауы.
Аяқтарда еден жабындарының зақымдалуын болдырмайтын ілгектер бар.
Арқасы омыртқаның анатомиялық ерекшеліктерін ескере отырып жасалған, бұл ұзақ уақыт отырғанда ыңғайсыздықтың пайда болуына жол бермейді.
Бөлшектер берік және жеңіл алюминий-хром-молибден болттарымен біріктірілген және неміс ағаш желімімен желімделген, бұл көптеген жылдар бойы тұтастыққа кепілдік береді.
Кресло асүйдің, балабақшаның, тіпті кеңсенің дизайнерлік идеяларын жүзеге асыруға өте ыңғайлы, жеңіл және ыңғайлы.
"Вена орындық" - бұл сіздің интерьеріңіздегі стиль мен сапа дәстүрі. "Веналық орындық" сіздің үйіңізде жайлылық пен жылулық сыйлайды.
Тапсырыс бойынша біз сіздің гүлдеріңізге сәйкес дайындаймыз. Дайындау мерзімі 7 күннен 20 күнге дейін. Қазақстанның барлық аймақтарына жеткізу.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Өндіруші | ЭТГ |
| Негізгі | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Түрі | Бар табуреткасы |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ені | 52.0 |
| Тереңдігі | 46 мм |
| Ерекшеліктері | Шынтақшалардың болуы, Басқыштың жиынтығы |
| Биіктігі | 75 мм |
| Мақсаты | Ересектер үшін |
| Материал | Ағаш |
| Габариттік өлшемдер | |
| Тереңдігі | 46 мм |
| Биіктігі | 75 мм |
| Арқаны ескере отырып, орындықтың биіктігі | 106 мм |
| Дайындау материалы | |
| Арқалық | табиғи ағаш |
| Негізгі қаптау материалы | мата |
- Бағасы: 52 830 ₸
- Минималды тапсырыс: 10 д.


