"Аполлон Гранд" бар орындығы

- Тапсырыс бойынша
- Тек көтерме
Жіберу 27 сәуір 202665 209 ₸
Минималды тапсырыс — 10 д.
- +375 (29) 700-72-09Екатерина (WhatsApp,Viber,Telegram)
- +375 (29) 700-72-05Геннадий (WhatsApp,Viber, Telegram)
Вена креслосы тұтас қайыңнан жасалған. Өндірісте тек табиғи майыстырылған ағаш, жоғары сапалы лактар мен бояулар қолданылады.
Арқасы мен отырғышы жұмсақ. Тапсырыс берушінің таңдауы бойынша түрлі-түсті материалдар мен маталардың кең таңдауы.
Еден жабындарының зақымдануын болдырмау үшін аяқтарда тіреуіштер болуы мүмкін.
Арқасы омыртқаның анатомиялық ерекшеліктерін ескере отырып жасалған, бұл ұзақ уақыт отырғанда ыңғайсыздықтың пайда болуына жол бермейді.
Бөлшектер берік және жеңіл алюминий-хром-молибден болттарымен біріктірілген және неміс ағаш желімімен желімделген, бұл көптеген жылдар бойы тұтастыққа кепілдік береді.
Кресло асүйдің, балабақшаның, тіпті кеңсенің дизайнерлік идеяларын жүзеге асыруға өте ыңғайлы, жеңіл және ыңғайлы.
"Веналық орындық" - бұл сіздің интерьеріңіздегі стиль мен сапа дәстүрі. "Веналық орындық" сіздің үйіңізде жайлылық пен жылулық сыйлайды.
Тапсырыс бойынша біз сіздің гүлдеріңізге сәйкес дайындаймыз. Дайындау мерзімі 7 күннен 30 күнге дейін. Қазақстанның барлық аймақтарына жеткізу.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Өндіруші | ЭТГ |
| Негізгі | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Түрі | Бар табуреткасы |
| Габариттік өлшемдер | |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Биіктігі | 700 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ені | 500.0 |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Биіктігі | 700 мм |
| Мақсаты | Ересектер үшін |
| Материал | Ағаш |
- Бағасы: 65 209 ₸
- Минималды тапсырыс: 10 д.
