"РИЧ" веналық орындық (тапсырыс берушінің таңдауы бойынша қаптау және тон)

Новинка
- Тапсырыс бойынша
- Тек көтерме
Жіберу 27 сәуір 202643 250 ₸
Минималды тапсырыс — 10 д.
+375 (29) 700-99-65
Дмитрий (WhatsApp,Viber,Telegram )
- +375 (29) 700-72-09Екатерина (WhatsApp,Viber,Telegram)
- +375 (29) 700-72-05Геннадий (WhatsApp,Viber, Telegram)
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жұмсақ орындығы бар "БАЙ" орындық. Қатты қайыңнан иілген желімделген технология бойынша жасалған. Жоғары беріктігімен, экологиялық тазалығымен, салмағы аздығымен және винтаждық дизайнымен ерекшеленеді.
Эргономикалық арқалық және жұмсақ орындық. Тапсырыс берушінің таңдауы бойынша орындықтың өңі мен қаптамасы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Габариттік өлшемдер | |
| Орындықтың орындық биіктігі | 450 мм |
| Салмақ | 3.5 кг |
| Негізгі | |
| Жиһаз түрі | орындық |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | Тапсырыс берушінің қалауы бойынша |
| Орындықтың ені | 460 мм |
| Орынның нысаны | сопақша |
| Орындықтың тереңдігі | 460 мм |
- Бағасы: 43 250 ₸
- Минималды тапсырыс: 10 д.







