"Жылы компания" креслосы

- Тапсырыс бойынша
Жіберу 17 сәуір 202633 500 ₸
+375 (29) 700-99-65
Дмитрий (WhatsApp,Viber,Telegram )
- +375 (29) 700-72-09Екатерина (WhatsApp,Viber,Telegram)
- +375 (29) 700-72-05Геннадий (WhatsApp,Viber, Telegram)
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кресло табиғи ағаштан жасалған. Тапсырыс берушінің таңдауы бойынша бояу.
Кресло Вена стилінде иілген желімделген технология бойынша тұтас қайыңнан жасалған.
Түрік матасынан тігілген жастықтар.
Құны бір орындық үшін көрсетілген.
Қазақстанның барлық аймақтарына жеткізу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| шынтақшаның болуы | Иә |
| Жиһаз түрі | кресло |
| Кепілдік мерзімі | 18 ай |
| Отырғыштың түрі | Қатты |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жасалу материалы | |
| Орындық жақтауы | табиғи ағаш |
| Орындық жақтауы | табиғи ағаш |
| Шынтақша | табиғи ағаш |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 420 мм |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Биіктігі | 740 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қаптаманың түсі | Тапсырыс берушінің таңдауы бойынша |
| Жай-күй | Жаңа |
- Бағасы: 33 500 ₸





