"АРАМИС" ас үйге арналған тік орындық

- Тапсырыс бойынша
Жіберу 16 сәуір 202697 000 ₸
+375 (29) 700-99-65
Дмитрий (WhatsApp,Viber,Telegram )
- +375 (29) 700-72-09Екатерина (WhatsApp,Viber,Telegram)
- +375 (29) 700-72-05Геннадий (WhatsApp,Viber, Telegram)
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"АРАМИС" ас үйге арналған орындық тапсырыс берушінің қалауы бойынша өлшемдермен, сондай-ақ қаптамамен жасалуы мүмкін. Қаптауға арналған материалдардың алуан түрлілігінен сіз өзіңізге сәйкес келетінін таңдай аласыз. Қазақстанның барлық аймақтарына жеткізу.
Орындықтың стандартты ұзындығы: 50 см.;
Биіктігі: 96 см.;
Отырғыштың биіктігі: 48 см.;
Жалпы тереңдігі: 62 см;
Отыру тереңдігі: 45 см.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ЭТГ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Жиналмалы ұйықтайтын орын | Жоқ |
| Тартпалардың болуы | Жоқ |
| Сақтау қорабының болуы | Иә |
| Жиһаз түрі | диван |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сәкінің габаритті өлшемдері | |
| сәкінің ұзындығы | 1200 мм |
| сәкінің тереңдігі | 530 мм |
| сәкі отырғышының биіктігі | 450 мм |
- Бағасы: 97 000 ₸
