"Прометей" асханалық үстелі (жылжымалы)

- Тапсырыс бойынша
Жіберу 22 сәуір 2026бастап 141 000 ₸
+375 (29) 700-99-65
Дмитрий (WhatsApp,Viber,Telegram )
- +375 (29) 700-72-09Екатерина (WhatsApp,Viber,Telegram)
- +375 (29) 700-72-05Геннадий (WhatsApp,Viber, Telegram)
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"ПРОМЕТЕЙ" асханалық үстелі (жылжымалы) еменмен қапталған қатты ағаштан жасалған. Тапсырыс берушінің таңдауы бойынша бояу: эмаль (ақ, сүтті, сұр, атлас), тон (жаңғақ, раушан ағашы, венге, емен, қара емен)
Қазақстанның барлық аймақтарына жеткізу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ЭТГ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| үстелдің пішіні | Дөңгелек |
| Жиналмалы үстел | Иә |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Үстелдің габаритті өлшемдері | |
| Үстелдің ұзындығы | 1000 мм |
| Үстелдің ені | 1000 мм |
| Үстелдің биіктігі | 775 мм |
| жылжытылған (жайылған) күйдегі үстелдің ұзындығы | 1400 мм |
| Үстелдің жасалу материалы | |
| Үстел үсті | қатты ағаш |
| Жақтау, аяқтар | ағаш массиві |
| Үстелдің белбеуі | ағаш сілемі |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | Тапсырыс берушінің таңдауы бойынша |
| Жай-күй | Жаңа |
- Бағасы: бастап141 000 ₸

