Вена креслосы "Роза М" (кантри музыкасы - 326)

- Тапсырыс бойынша
- Тек көтерме
Жіберу 22 сәуір 202639 650 ₸
Минималды тапсырыс — 10 д.
+375 (29) 700-99-65
Дмитрий (WhatsApp,Viber,Telegram )
- +375 (29) 700-72-09Екатерина (WhatsApp,Viber,Telegram)
- +375 (29) 700-72-05Геннадий (WhatsApp,Viber, Telegram)
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Веналық кресло" - бұл сіздің интерьеріңіздегі стиль мен сапа дәстүрі. Ол сіздің үйіңізде жайлылық пен жылулық сыйлайды.
Ұсынылған модельде жұмсақ орындық және әшекейленген эко-былғары арқалық бар.
Тапсырыс бойынша біз сіздің түстеріңізге сәйкес кез келген қаптамамен жасаймыз.
Арқаның дизайны: веналық (желдеткіш), ирландтық (крест).
Отыру нұсқалары: қатты, жұмсақ, жастық.
Дайындау мерзімі 7 күннен 20 күнге дейін. Қазақстанның барлық аймақтарына жеткізу.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Габариттік өлшемдер | |
| Орындықтың орындық биіктігі | 450 мм |
| Арқаны ескере отырып, орындықтың биіктігі | 750 мм |
| Салмақ | 4 кг |
| Негізгі | |
| Жиһаз түрі | орындық |
| Қаптау материалы | Тапсырыс берушінің таңдауы бойынша, жасанды былғары, Жасанды былғары |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | тапсырыс берушінің таңдауы бойынша |
| Өндіруші | "ЭТГ" ЖШҚ |
| Орындықтың ені | 520 мм |
| Орынның нысаны | сопақша |
| Орындықтың тереңдігі | 440 мм |
- Бағасы: 39 650 ₸
- Минималды тапсырыс: 10 д.


